KOMPLEKSOWE USŁUGI  PRALNICZE

Co nas wyróżnia? Jakość świadczonych usług.

To także kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu usług pralniczych.

Dzięki systematycznie wdrażanym najnowszym rozwiązaniom i wyposażeniu pomnażamy nasze moce przerobowe przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanych przez nas usług.

Dysponujemy maksymalną barierą higieniczną wraz z trójstopniową śluzą szatniową, dzięki której następuje fizyczny i funkcjonalny podział zakładu na dwie strefy: brudną i czystą. Redukuje to całkowicie mieszanie się czystych tekstyliów  z brudnymi, jak również uniemożliwia kontakt pracowników w wymienionych stref.

Zdecydowanie podkreślamy, iż tekstylia  każdego Klienta prane i dezynfekowane w naszym zakładzie poddawana są procesowi prania w oddzielnych cyklach i w żaden sposób nie ma styczności z bielizną  pozostałych Klientów.

Nasz zakład dysponuje najbardziej nowoczesnymi na rynku urządzeniami pralniczymi. Maszyny te wyposażone są w automatyczne systemy stosujące środki piorące, ale przede wszystkim też środki dezynfekujące, a także wyspecjalizowany sprzęt kontrolujący wymagane parametry prania i dezynfekcji.

To, co najbardziej odróżnia nas na rynku polskim to stosowana w naszych zakładach technologia RFID. Jest to system, który umożliwia znakowanie tekstyliów hotelowej poprzez zastosowanie elektronicznych chipów RFID. Dzięki takiemu systemowi możliwa jest bezdotykowa identyfikacja oraz serwis pranego asortymentu.

Wśród naszych usług znajdują się także usługi transportowe oraz drobne poprawki i naprawy krawieckie.

Główną zaletą systemu RFID jest fakt eliminacji czasu pracy przy czynnościach liczenia tekstyliów hotelowych. Dzięki funkcjonującej infrastrukturze IT system potrafi samodzielnie odczytywać różne wartości tj. identyfikacja klienta, ilość materiału w sztukach oraz historię pojedynczej sztuki pościeli. Kolejną zaletą systemu RFID jest brak bezpośredniego kontaktu pracowników z brudnym materiałem dzięki bezobsługowemu wykonywaniu w/w prac.

Zakład pralniczy opiera swoją działalność na najnowocześniejszych na rynku technologiach, używając tylko i wyłącznie środków piorących i urządzeń przyjaznych dla środowiska.

Jednym z naszych najważniejszych celów jest to, aby usługi, które wykonujemy wpływały jak najlepiej na środowisko naturalne, bez szkody dla niego. Bierzemy w tym względzie pod uwagę wszystkie działania, które wykonujemy od transportu poprzez utylizację odpadów.

Widzimy w takiej postawie budowanie ekologicznej przyszłości dla nas wszystkich.