Jeśli szukacie Państwo nowoczesnego pomysłu na reklamę i promocję Waszej firmy, chcąc tym samym podnieść wzrost efektywności kontaktu z Klientem, zwrócić jego uwagę i zachęcić do zapoznania się z Waszą marką – ten produkt jest dla Was.

Wykładziny z nadrukiem oraz maty logo zapewnią taki efekt. Produkowane są w szerokiej gamie kolorów i co najważniejsze widnieje na nich logo Państwa firmy, slogan lub grafika, a to wszystko powoduje trwałe zapamiętanie przez potencjalnego Klienta. Wpływa także skutecznie na kreowanie dobrego wizerunku  w oczach  Klientów, ale również na zachęcenie do poznania produktu, usługi i marki, którą tworzycie na rynku.

Wykorzystywane do produkcji mal logo włókna poliamidowe o bardzo wysokiej jakości i gumy naturalnej daje produktom właściwości antypoślizgowe - główny walor produktu. Poza tym nasze produkty cechują się elastycznością i trwale przylegają do powierzchni, na której leżą. Najczęściej kładzione są  u wejścia do pomieszczenia, w salach konferencyjnych, recepcjach i holach.

Idealnie też realizują swoje przeznaczenie w segmencie rynku medycznego. Służą także jako nośnik reklamy, służący do zwabienia uwagi Klienta. Najważniejszą jednak ich cechą jest ochrona przed zabrudzeniem i zanieczyszczeniami wnoszonymi pod brudnym obuwiem .

Spółka HTS BALTICA oferuje maty o wysokiej chłonności nawet do 6l/m2 wody oraz 4kg/m2 brudu. Z tego też powodu zastosowanie naszych produktów to też oszczędność w codziennym sprzątaniu.

Do wyprodukowania oferowanych przez nas mat logo i wykładzin z nadrukiem wykorzystujemy metodę chromojet stosując najwyższej jakości barwiki pochodzące od producentów ze Szwajcarii. Z pewnością fakt ten daje gwarancję doskonałej jakości nadruku i jego trwałości.

Jak działamy:

  1. Dokonujemy indywidualnych i szczegółowych uzgodnień z Klientem w temacie projektu i rozmiaru maty, a także warunków serwisu.
  2. Produkcja z pierwszą dostawą do Klienta w ramach realizacji zlecenia.
  3. Średnio cotygodniowa wymian mat.
  4. Regularne czyszczenie i parnie wynajmowanych mat oraz ich konserwacja.
  5. Systematyczna kontrola jakości wykonywanych usług.
  6. Wymiana lub naprawa uszkodzonych mat.
  7. Ustawiczny nadzór doradcy nad poprawną realizacją zlecenia.

 

Nasze maty gwarantują:

- ochronę i bezpieczeństwo użytkowania kosztownych podłóg,

- skuteczne zabezpieczenie przed kurzem i zabrudzeniami,

- zmniejszenie kosztów sprzątania,

- poprawę wizerunku firmy.